4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nørresundby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nørresundby er villaen på Niels Lykkes Gade 32 nu på markedet. Denne ejendom, prissat til 3.598.000 kr., tilbyder et samlet areal på 106 kvadratmeter fordelt på 3 rum. Villaen er omkranset af en stor grund på 947 kvadratmeter, hvilket giver mulighed for plads til udendørs aktiviteter. Den månedlige ejerudgift ligger på 2.505 kr., hvilket kan være en attraktiv mulighed for potentielle købere.
En anden spændende mulighed i Nørresundby er ejerlejligheden beliggende på Sundby Brygge 3, 2 8. Denne lejlighed er til salg for 2.495.000 kr. og strækker sig over 109 kvadratmeter med 4 rum. Den månedlige ejerudgift udgør 2.531 kr., og selvom grundarealet ikke er specificeret, tilbyder denne lejlighed en rummelig indretning.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.