Er du en kreativ sjæl, der elsker at arbejde med hænderne? Så har du nu muligheden for at deltage i det åbne værksted i Løvvangens Kirkecenter. Hver tirsdag fra kl. 16 til 21 inviteres alle til at udforske deres kreative evner gennem aktiviteter som trædrejning, papirklip, kagebagning og perleplader.
Så er der nyt fra Mæglerhuset
Stigsborg Brygge 153 er netop kommet til salg til hele 5.995.000 kr, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Nørresundby.
Seneste opdateringer fra Nordjyllands Beredskab på X: ISL melder sig færdig med opgaven. Alle køretøjer er returneret og klar til nye opgaver. Der opdateres ikke yderligere.
VORES Digital lancerer "Mød dine naboer" - en serie portrætter, hvor lokale deler små glimt fra deres hverdag, vores by og det fællesskab, de er en del af. Det tager kun 2-3 minutter at være med.
Så er der nyt fra Skousen Nørresundby Hvidevarer
Så er der nyt fra Mæglerhuset
Der sker hver uge spændende ting omkring dig i det lokale erhvervsliv med nyheder, tilbud og arrangementer. Vi har lavet en kort opsummering fra de seneste dage
Drømmer du om en bolig i absolut topklasse? Vi har samlet de dyreste boliger, der lige nu er til salg i Nørresundby.
3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nørresundby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Så er der nyt fra Mæglerhuset
Fredag den 19. juni 2026 inviterer Kirkens Hus i Nørresundby til en hyggelig eftermiddag og aften med fællesspisning, musik og godt selskab. Arrangementet er åbent for alle, og der er plads til både børn og voksne.
Så er der nyt fra Skoda Nørresundby
Så er der nyt fra Mæglerhuset
Så er der nyt fra Skousen Nørresundby Hvidevarer