Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Nørresundby:
-
Michael M.
Fra Nørresundby
Selvstændig eget brolægnings firma🙏 Alt med fliser belægning laver også nybyggeri have belægning... -
-
Tobias A.
Fra Nørresundby
Generalist der både kan hjælpe med IT-udfordringer og mindre opgaver ophæng af hyller, billeder osv...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Michael K., Silas L. og Pia H. søger hjælp til husopgaver i Nørresundby
-
Samle møbler
Fra Michael K. (Nørresundby)
Vi skal samle møbler fra ikea: 6 reoler 6 skrivebord 6 senge 6 sengebrode 1 spisebordstol I al... -
Udskiftning af håndvask & hjælp til køb af materialer
Fra Silas L. (Nørresundby)
Udskift af håndvask og hjælp til indkøb af materialer/håndvask - det skal ikke være en fancy håndva... -
Pc, ops. på mur, gamerstol, håndtag på gryder m.v
Fra Pia H. (Nørresundby)
Tilslutning af pc, tastatur, mus, højttaler, samling af gamerstol - er i kasse - ukendt antal dele ...
Søren F., Hanne A. og Mikkel B. søger hjælp til haveopgaver i Nørresundby
-
Havehjælp m.m.
Fra Søren F. (Nørresundby)
Almindeligt havearbejde såsom græsslåning, kanttrimning, beskæring af buske og træer, lugning og hæ... -
Klipning af hæk
Fra Hanne A. (Nørresundby)
Klipning af hæk 2m høj 26m lang der er fri adgang til hækken.Affald fjernes. Det er kun min side og... -
Hækkeklipning af 90 meter liguster hvor 70 meter er begge sider og højde og de sidste 20 meter kun er 1 side og højde
Fra Mikkel B. (Nørresundby)
Hækkeklipning af 90 meter liguster hvor 70 meter er begge sider og højde og de sidste 20 meter kun ...
Josva Laurentius R., Mia Faxholm M. og Henr K. søger hjælp til diverse opgaver i Nørresundby
-
Tilbud på olielæk på Nissan patrol y60 2.8TD
Fra Josva Laurentius R. (Nørresundby)
Min Nissan Patrol fra 1989 bruger omkring en liter olie på et par dage, har brug for hjælp til fejl... -
Hjælp til krøllet hår plus klipning
Fra Mia Faxholm M. (Nørresundby)
Find ud af hvordan jeg bedst kan style mit krøllet hår og en klipning der vil passe mit hår Hårlæng... -
Repereation af bornholmerur
Fra Henr K. (Nørresundby)
Min farmors gamle bornholmerur slår ikke længere. Det har det ikke gjort nogle år. Jeg vil gerne hø...